|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 11:05 | 06.02.2023

Попередні результати виборів в ОТГ

У неділю, 22 грудня, в окремих громадах Коропського, Ніжинського, Прилуцького, Ріпкинського та Чернігівського районів відбулися перші вибори.

1aviborsОбирали голів та депутатів до 5 ОТГ. А саме в Талалаївській громаді, що в Ніжинському районі, Сухополов’янській, Киселівській, Добрянській та Понорницькій громадах. Всього було 102 мандати. За попередніми результатами,  Аграрна партія здобула 26 мандатів ( 6 - Понорницька, 5 - Талалаївська, 3- Сухополов‘янська, 7 - Добрянська та 5 - Киселівська). Від «Батьківщини» 23 кандидати в депутати здобули перемогу на округах ( відповідно 4 – Понорницька , 3 - Талалаївська, 8 - Сухополов‘янська , 2 - Добрянська та 6 - Киселівська). «Наш край» став третім за кількістю своїх депутатів - 19. А от президентська партія «Слуга Народу» отримала лише 11 мандатів. Примітно, що партія Петра Порошенка здобула лише 2 мандати. У виборах голів ОТГ переміг один представник «Нашого краю» (Талалаївська ОТГ), інші переможці - самовисуванці.

Відомі проміжні результати виборів голів об’єднаних територіальних громад, на Чернігівщині. 

У Талалаївській громаді, що на Ніжинщині, нині лідирує самовисуванець Сергій Гусєв. Нині він секретар Ніжинського міськрайонного суду. За нього віддали голоси 960 виборців. Про це сказала голова Талалаївської виборчої комісії Любов Близнюк. Всього на посаду голови тут претендували 5 кандидатів. На вибори прийшли 44% виборців.

Сільський голова Нових Яриловичів Володимир Ткаченко лідирує за результатами підрахунку голосів у Добрянській громаді, що на Ріпкинщині, сказала голова виборчої комісії Ганна Купрієнко. Всього на посаду голови претендували четверо кандидатів. На виборах проголосували 52 відсотки виборців.

В Киселівській ОТГ, що в Чернігівському районі лідирує сільський голова Боромик Володимир Шелупець. Про це Суспільному сказала голова місцевої виборчої комісії Людмила Мацонкова.

В Понорницькій ОТГ, що на Коропщині, лідирує сільський голова центру громади Петро Василець. За нього віддали голоси 587 людей, сказала голова місцевої виборчої комісії Ніна Мазко. За її словами, на вибори прийшли майже 60 відсотків виборців.

У Сухополов’янській громаді, що на Прилуччині, досі рахують голоси. Кандидатів у голови ОТГ тут 31. В депутати, а їх в раді буде 26, всього 118. Як сказав член сухополов’янської сільської виборчої комісії Станіслав Манжола, результати волевиявлення будуть відомі завтра.

Схожі матеріали (за тегом)