|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:07 | 08.11.2020

Осінній призов на Чернігівщині завершується

250 чернігівців вже розпочали строкову військову службу в навчальних центрах ЗС України

Зі збірного пункту Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальних послуг вирушили до навчальних центрів крайні команди призовників.

1aprizov0

Нині вони вже розпочали строкову службу в підрозділах 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в Десні.
Наразі Чернігівщина планові завдання з осіннього призову на строкову військову службу в Збройних Силах України повністю виконала. Всього відправлено 250 юнаків.

1aprizov1
Заступник військового комісара – начальник сектору комплектування Сергій Шатило зазначив, що цієї осені досить багато призовників приходили до ТЦК свідомо і вчасно. Також під час осіннього призову зберігається тенденція, коли значна частина призовників висловлює бажання замість строкової проходити військову службу за контрактом.

1aprizov2
На збірному пункті для призовників, поки відбувається формування команд, створенні комфортні умови для проживання, вони забезпечуються смачним і якісним триразовим харчуванням, враховуються їхні побажання для вибору майбутньої військової спеціальності.

1aprizov3

Загалом Чернігівщина, згідно з плановим завданням, має відправити на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань 461 призовника. Залишилося доукомплектувати команди для Національної гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту в кількості 38 осіб і загальне планове завдання на осінній призов буде повністю виконане.

Олександр Парій, (м.Чернігів) Інформагентство МО України «АрміяInform»

Схожі матеріали (за тегом)