|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:00 | 04.14.2024

«Десна» здолала «Олександрію»!

Після дуже несподіваної та дошкульної поразки в гостях від «Колоса» з Ковалівки, чернігівська «Десна» знову здивувала – цього разу позитивно! – адже вдома, на рідному стадіоні, наша команда напрочуд впевнено перемогла «Олександрію», бронзового призера чемпіонату України з футболу.

Взагалі, у першому колі «Десна» без проблем розгромила цього суперника на виїзді – 3:0. Однак у гостьових матчах чернігівці зазвичай грають значно потужніше, аніж на своєму полі… Принаймні до цього «Десна» вдома зуміла переграти тільки явних аутсайдерів нинішньої Прем’єр-ліги – «Ворсклу» та «Олімпік». Натомість «Олександрія» – дійсно сильний і досвідчений суперник, й один із головних конкурентів в боротьбі за призове місце. До всього, гостям хотілося належно поквитатися з «Десною» за прикру розгромну поразку.

1ahudbol

Втім, нічого з того не вийшло… Чернігівці також старалися, прагнули достойно виглядати перед своїми вболівальниками. І якщо в першому таймі гості ще зуміли якось втримати свої ворота недоторканими, то вже на самому початку другого, на 46 хвилині, наш Хльобас відкрив рахунок… На щастя, «Десна» не зупинилася, а продовжувала атакувати. І на 60 хвилині Філіпов також виявився, як то кажуть, в потрібний час у потрібному місці – 2:0. Матч і закінчився з таким рахунком, – взагалі ж, «Олександрії» ще, можна сказати, поталанило, все-таки гості врятувалися від повного розгрому.

А чернігівська «Десна» провела, безперечно, свій найкращий домашній матч у нинішньому сезоні! Втім, хочеться вірити, що наша команда й далі виграватиме не лише в гостях, а й у рідних стінах.

 

Сергій КВІТНИЦЬКИЙ

Схожі матеріали (за тегом)