|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 11:22 | 04.14.2024

На «Кубку Євразії» наші чемпіони показали відмінний результат!

15-17 листопада у Києві проходив турнір «Кубок Євразії з пауерліфтингу-2019». Представники тринадцяти країн світу взяли участь у цих змаганнях. Загалом понад дві сотні учасників.

Серед них – бобровичани Максим Власов та Роман Макаренко, про яких газета «Чернігівщина» вже писала в попередніх номерах. Молоді хлопці справжні силачі, їхніми результатами пишаються, захоплюються, дивуються… Обоє працюють у ТОВ «Земля і воля». Відтепер – обоє майстри спорту України.

1abmch

 Роман Макаренко і Максим Власов

1medals«Ми змагалися 17 листопада, це був найважливіший виступ в завершенні нинішнього року, – розповідає Роман. – Готувалися серйозно, незважаючи на те, що я перед Кубком столиці отримав травму плеча, все ж вирішив продовжити підготовку, але впевненість в силах танула чим ближче до змагань. Та я не міг пропустити такий престижний і надважливий турнір. Тож вирішив твердо – не здаватися! І ось результат: я виконав норматив майстра спорту України з жиму лежачи, попри сильну біль у лівому плечі. Більше того, я взяв перше місце у екстремальному жимі і друге – у жимі лежачі в категорії до 75 кілограмів».

Максим Власов майстра спорту з жиму лежачи та жимового двоборства отримав дещо раніше. Тож цього дня спробував виконати норматив майстра спорту з підйому штанги на біцепси. І у нього вийшло!

«Я досі під враженням! Це було щось нереальне, – ділиться Максим. – Ми з моїм товаришем досягли навіть більших результатів, ніж розраховували. Я отримав два перші місця у своїй ваговій категорії: з підйому штанги на біцепс, і в екстремальному жимі. Організація змагань була на найвищому рівні. Емоції переповнювали! Наша мета досягнута. Ми подумували зупинитися після цього, але вже зараз розумію, що ні… Це лише початок на великому шляху. Це частина життя без якої не уявляєш себе. Трохи відпочинемо, відновимо ресурси, і гайда до нових перемог! Тепер моя мета – майстер спорту міжнародного класу».

Бобровицькі силачі Максим Власов та Роман Макаренко вкотре довели собі і всім оточуючим, що тільки той досягає мети, хто іде до неї, хто горить, не згорає…

«Не бійся залишати свою зону комфорту, кожного дня працюй над собою, виховуй наполегливість, роби сьогодні, не відкладай на завтра, борись за результат!», – радять хлопці всім тим, хто тільки-но починає свій шлях у спорті.

 

Сніжана БОЖОК