|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 11:28 | 06.23.2024

Правоохоронцями викрито незаконну діяльність з виробництва лікеро-горілчаних виробів

За процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області співробітниками оперативного та слідчого управлінь ГУ ДФС у Чернігівській області спільно з Північним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України, у ході розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України викрито діяльність підпільного цеху з незаконного виробництва лікеро-горілчаних виробів.

Як інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області, завдяки скоординованим процесуальним керівником заходам співробітниками органів фіскальної служби встановлено, що на території м. Чернігова організовано виробництво алкоголю шляхом змішування спирту невідомого походження з водою та іншими харчовими домішками.

На підставі ухвал суду прокурорами та слідчими за участі працівників оперативного управління ГУ ДФС у Чернігівській області проведено 10 обшуків на території міста Чернігів, за результатами яких виявлено та вилучено із незаконного обігу 1290 л спирту, 840 л фальсифікованої алкогольної продукції, тютюнові вироби без марок акцизного податку, грошові кошти, отримані від реалізації контрафакту та обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв.

Всього вилучено майна на суму понад 1 млн грн. На даний час досудове розслідування триває, встановлюються всі обставини вчиненого кримінального правопорушення.

Схожі матеріали (за тегом)