|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 10:19 | 04.14.2024

Бобровицькі чемпіони готуються до Кубку Євразії

Про силачів з Бобровиці Максима Власова та Романа Макаренка газета «Чернігівщина» писала три роки тому. Нині хлопці не припиняють дивувати своїми досягненнями, адже обертів не збавляють, а навпаки – весь свій вільний час проводять у тренажерній залі, аби прославити рідне містечко на міжнародному рівні. І успішно виступити на «Кубку Євразії».

 За останніх пару місяців Максиму та Роману вдалося поповнити свій арсенал новими престижними нагородами.

1aBobry

Максим Власов і Роман Макаренко

«У перепідготовці до Кубку України у кінці серпня проводився турнір – «Кубок столиці з пауерліфтингу та інших вправ – 2019». Я виступав у двох дисциплінах – екстрим-жим та жим лежачи. Зайняв перше та друге місце відповідно, – розповідає Максим. – Мій товариш Роман Макаренко у жимовому двоборстві виборов друге місце. Цей результат дав нам можливість пройти до наступного етапу – Кубку України».

1akuboka

З 13 по15 жовтня в Києві проходив турнір Кубку України, у якому взяли участь близько трьох сотень спортсменів. Роман Макаренко здобув срібло в жимовому двоборстві в категорії до 80 кілограм, а Максим Власов поборовся в дисциплінах жим лежачи та екстремальний жим, де виборов друге місце. А от у жимовому двоборстві хлопець отримав першість, виконавши при цьому норматив майстра спорту з жиму лежачи та майстра спорту з жимового двоборства.

1aMaksVlasov

Максим Власов

«Емоції просто зашкалювали, – ділиться Максим. – Неймовірно дружня атмосфера і при цьому ще більша жага до перемоги. Хоча учасників було багато, та конкурентів у мене не було, бо єдиний, з ким ти маєш боротися, – це ти сам і штанга! Як то кажуть, все у нас в голові, як налаштуєш себе, так і виступиш. Єдине – треба бути максимально сконцентрованим. На перший погляд все просто, але ні. Готуватися треба постійно, дотримуватися режиму. Відсутність гарного обладнання і тренувальних майданчиків у Бобровиці дається, відверто кажучи, взнаки. Проте люди бачать лише результат, а не шлях до нього. Для нас із Ромою це був чудовий старт, але маємо завжди прагнути до ще кращого результату. Сподіваюся, ми його зможемо показати на «Кубку Євразії», який відбудеться 15-17 листопада в Києві, де візьмуть участь спортсмени з усього світу».

1aRoMakareenko

Роман Макаренко

Нині хлопці налаштовані рішуче. Без жодних спонсорів, тренерів, власними силами готуються до надважливого етапу у своїй спортивній кар’єрі. Як зізнаються, роблять це не лише для власного визнання, а, насамперед, щоб прославити свій чудовий край. І запевняють: немає нічого недосяжного!

 Сніжана БОЖОК

Схожі матеріали (за тегом)