Два вироки за позбавлення життів

Прокуратура довела винуватість  жителя Чернігівщині у вчиненні умисного вбивства

Вироком Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області чоловіка засуджено за умисне вбивство (ч. 1 ст. 115 КК України). Підтримання публічного обвинувачення у суді здійснювалося прокурорами Борзнянського відділу Бахмацької місцевої прокуратури. Незважаючи на невизнання 30-річним чоловіком своєї винуватості у вчиненні злочину, прокурором доведено, що 12 квітня 2019 року, знаходячись в с. Плиски Борзнянського району, між обвинуваченим та потерпілим виник конфлікт. Проте невдовзі після суперечки чоловіки розійшлися кожен у своєму напрямку. Через незначний проміжок часу, з огляду на особисту образу, у обвинуваченого виник умисел на вбивство потерпілого. Тому, взявши з собою металеву арматуру, він наздогнав потерпілого на велосипеді та наніс йому не менше 4-х ударів по голові, від яких останній помер на місці. Після втрати чоловіком свідомості, зловмисник відтяг його у кущі та зник з місця вчинення злочину. Відтак, судом обвинуваченому  призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 12 років. До вступу вироку у законну силу чоловік перебуватиме під вартою.

До 7 років 6 місяців позбавлення волі засуджено зловмисника за нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого

Як з’ясувалося у ході досудового розслідування, 25 січня 2019 року обвинувачений в одній компанії з потерпілим вживали спирті напої в кафе у с. Синявка Менського району. Під час раптово виниклої сварки чоловік вдарив свого товариша по голові, чим заподіяв йому тяжкі тілесні ушкодження. З кафе потерпілого забрали його батьки, а наступного дня відвези сина до лікарні у зв’язку з погіршенням стану його здоров’я. Помер потерпілий в результаті отриманих тілесних ушкоджень 29 січня 2019 року в реанімаційному відділенні Менської центральної районної лікарні. Відразу після цього чоловіку повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Його дії органом досудового розслідування кваліфіковано за ч. 2 ст. 121 КК України. Наразі Менським районним судом Чернігівської області кримінальне провадження розглянуто по суті. Суд визнав як обґрунтовані та достатні докази, надані прокурором. Як результат, вироком суду обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні інкримінованого злочину та засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі. З урахуванням приєднання невідбутої частини покарання, остаточно призначено 8 років позбавлення волі. До вступу вироку в законну силу обвинувачений перебуватиме під вартою.

За інформацією Бахмацької місцевої прокуратури та прес-служба прокуратури області

 

Схожі матеріали (за тегом)