|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:00 | 02.28.2021

Уповноважений з антикорупційної діяльності

Уповноважений з антикорупційної діяльності – професія, зумовлена вимогами часу

Посада уповноваженого з антикорупційної діяльності для лісогосподарських підприємств хоч і нова, але затребувана умовами сьогодення. Спеціаліст даного напрямку має протидіяти корупції на підприємстві. Для цього він розробляє та проводить спеціальні заходи та контролює їх виконання.

Конфлікт інтересів, заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, облік працівників, притягнених до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, службові розслідування і перевірки – усе це входить до компетенції Уповноваженого. У Ніжинському лісгоспі це – Ольга Ковтун. Систематично вона відвідує лісництва та проводить роз’яснювальні бесіди щодо недопущення корупційних дій.

1aupovmovag

«Мета моєї роботи - це допомога, а не покарання у скоєнні корупційного правопорушення. Я намагаюся попередити, запобігти корупції, тобто недопусти, унеможливити корупційні дії (а не зафіксувати їх і покарати винного,» - говорить фахівець. «Тому я працюю над пошуком адекватних методів роботи з працівниками підприємства та співставляю нові завдання зі звичними підходами, що допомагає покращити, зробити ефективнішою мою діяльність».

Прес-служба ДП «Ніжинський лісгосп»

Схожі матеріали (за тегом)