|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:20 | 06.25.2024

На Донбасі загинув нацгвардієць Дмитро Антиков

Учора, 23 жовтня, під час під час виконання бойового завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил біля селища Новолуганське Донецької області загинув Дмитро Антиков, уродженець міста Ніжин.

1Antikov24-річний Дмитро служив головним старшиною 2-ї гаубичної артилерійської батареї гаубичного артилерійського дивізіону військової частини 3018 Національної Гвардії України.

Прес-офіцер бригади швидкого реагування Нацгвардії Андрій Куліш: «Це сталося безпосередньо на передовій у районі Світлодарської дуги, в зоні виконання завдань. Старшина був коригувальником. Якраз відбувалась зміна посту, він йшов на позиції, а в цей час був дуже сильний туман і там така місцевість, там була будівля зруйнована вибухами і обірвало лінію електропередач. Він у густому тумані не помітив цю обірвану лінію і отримав смертельне ураження струмом. Ми йому одразу надали першу допомогу, намагалися запустити серце, але, на жаль, результату не дало. Він виконував бойову задачу і отримав не бойове, але смертельне травмування», - сказав Андрій Куліш.

Дмитро Антиков родом із Ніжина, прощання із загиблим відбудеться у суботу, 26 жовтня. Розпорядженням міського голови Анатолія Линника у Ніжині сьогодні оголошені три дні жалоби за загиблим земляком на Донбасі. Прапори на державних установах приспущені, розважальні заходи перенесені на інші дні, у місті буде оголошена хвилина мовчання.

Боєць віддав своє життя за незалежність і територіальну цілісність нашої країни, спокійне життя на мирній території. Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким Дмитра Антикова.

Герої не вмирають! Вічна їм слава!

 

Схожі матеріали (за тегом)