|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:34 | 07.23.2024

Коли в Чернігові увімкнуть опалення?

Опалювальний сезон у Чернігові розпочнеться 28 жовтня. Тепло обіцяють дати для всіх одночасно: в садки, школи, лікарні, а також до житлового сектору. Більше того, якщо прогноз погоди зміниться і похолодання настане раніше, то опалення почнуть вмикати вже на вихідних. Наразі в місті опалюється лише пологовий будинок.

до опаленняВідповідне рішення було озвучене міським головою Владиславом Атрошенком на нараді 22 жовтня в міськраді.

«Для нас було б добре, якщо б для всіх опалювальний сезон почався в понеділок, – сказав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. – Про дату включення опалення є різні думки. Але все-таки передчасний, ще у відносно теплі дні початок опалювального сезону викликає більше негативу, ніж позитивного сприйняття людей. Вони будуть масово скаржитися, що доводиться платити за ще не потрібне тепло і відкривати вікна. Треба зараз подивитися, яка ситуація в садочках і школах з температурним режимом. Якщо в окремих садочках є можливість підтримати температуру не за рахунок теплоносія у батареях, а за рахунок інших джерел – то у мене прохання витримати і все-таки увімкнути опалення одночасно».

Та поки в міській раді радять вмикати обігрівачі в садочках і говорять про те, що люди скаржитимуться на передчасний початок опалювального сезону, діти в садках продовжують мерзти вже третій тиждень. Особливо гостро питання з опаленням постало в 14-ти дошкільних навчальних закладів, в яких тепло не вмикали через борги Облтеплокомуненерго. Тож хочеться сподіватися, що в понеділок стане тепло у всіх садках без винятку.

У четвер, 24 жовтня, у міськраді мають прийняти остаточне рішення, коли вмикати опалення в місті.

 Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)