|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:03 | 06.23.2024

За рибу гроші

Прокуратурою вжито заходів до наповнення бюджету органу місцевого самоврядування

 Питання забезпечення належного захисту інтересів держави та територіальної громади у сфері бюджетних відносин є одним із пріоритетних напрямів діяльності органів прокуратури, який здійснюється шляхом комплексного застосування представницьких та кримінально-правових заходів прокурорського реагування на порушення Закону.

Реалізовуючи Конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, Менською місцевою прокуратурою установлено факти заподіяння збитків навколишньому природному середовищу незаконним виловом риби на території Мамекинської сільської ради Новгород-Сіверського району на суму майже 33 тис. грн.

Добровільно збитки винними особами до бюджету сільської ради не відшкодовано. Органом місцевого самоврядування, в межах законодавства, заходів до їх примусового стягнення не вжито.

З огляду на це до суду подано 2 позови, що розглянуті та задоволені. Рішення набрали законної сили. Наразі вживаються заходи по стягненню вказаних коштів у примусовому порядку через Державну виконавчу службу України.

 За інформацією Новгород-Сіверського відділу

Менської місцевої прокуратури

Схожі матеріали (за тегом)