|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:36 | 03.31.2023

Призначено двох голів РДА на Чернігівщині

Президент Порошенко призначив двох голів місцевих державних адміністрацій у Чернігівській області. Про це йдеться у документах на сайті глави держави.

Головою Ріпкинської РДА призначний Геннадій Поляк. Відповідне розпорядження 22 березня підписав Президент України Петро Порошенко.

У понеділок 25 березня нового керівника представив активу району голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник. 

"Одне з першочергових завдань для нового очільника РДА від керівництва держави та області – соціальний захист та підвищення якості життя людей, які проживають на Ріпкинщині", - прокоментував Мисник.

Як відомо, Геннадій Поляк народився на Хмельниччині. Закінчив Інститут прикордонних військ України. З 1999 по 2007 рік служив у прикордонній службі України, у тому числі в Ріпкинському районі. До призначення на посаду голови РДА Геннадій Поляк працював керівником державного підприємства «Дослідне господарство «Чернігівське» Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України.

Головою Сосницької РДА призначено Олега Максименка.

Цікаво, що обидва призначені із випробувальним терміном у 3 місяці. Причина такого кадрового рішення невідомі. 

Нагадаємо, що це перші призначення голів РДА за нового губернатора Мисника, якого Порошенко призначив наприкінці листопада минулого року.

Згідно Закону України "Про місцеві державні адміністрації" голови ОДА та РДА автоматично подають заяви на звільнення після інвавгурації новообраного Президента. Тож, якщо Порошенко програє вибори, нові голови встигнуть покерувати кілька тижнів.

Схожі матеріали (за тегом)