|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:12 | 07.24.2024

Борис Приходько ховається від правосуддя?

«Вони мають сидіти в тюрмі, а не у Верховній Раді». Під таким гаслом 11 вересня у столиці України відбулась акція братчиків з громадської організації «Всеукраїнське об`єднання добровольців». Мета акції ? зло повинно бути покарано! Дивитися відеосюжет.

Обвинувачений у розкраданні державного майна в особливо великих розмірах (більше 2 млрд гривень) одіозний банкір Януковича та подільник Гонтарєвої народний депутат Борис Приходько ховається від правосуддя.

11 вересня 2019 року у Дарницькому райсуді міста Києва мало відбутися судове засідання у справі Брокбізнесбанку, де обвинуваченим у розкраданні більше 2 млрд гривень є Борис Приходько.

Однак, пан Борис проігнорував виклик до суду та не з’явився, обгрунтовуючи тим, що саме цього дня відбувається засідання у Верховній Раді. Але ж виклик до суду є обов`язковим як для будь кого, у тому числі і для народного депутата. Це ж не прогул, тож чого боятися: взяв довідку з суду та й подав на роботу. Аж ні. Для такого нардепа як Приходька, закони вилами писані. А тому його представник вніс клопотання про перенесення судового засідання на інший день — 13 вересня. Але чи не навмисно «народний обранець» Борис Приходько «призначає» розгляд справи на п`ятницю? Ще б пак! Адже цього дня, виявляється, теж заплановане парламентське засідання. Якщо і цього разу цей нардеп уникатиме суду, то це означатиме, що він не лише демонструє зневагу до суду, але й до виборців та країни, в головному законодавчому органі якої він зараз перебуває.

І чого б це боятися людині, яка, за його словами, не причетна до розкрадання? Чи часом Борис Приходько не взяв приклад з екс-гаранта нашої Конституції, який також ігнорує допити і не з’являється в ДБР? То, може, й справді, як запевняє член координаційної ради з Всеукраїнського об’єднання добровольців Вадим Йовенко, народний депутат Борис Приходько ховається від відповідальності за скоєні дії під куполом Верховної Ради?

Інтернет-газета "Біла хата"

Схожі матеріали (за тегом)