|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:04 | 06.20.2024

У Чернігові судитимуть працівницю "Укрпошти"

Вона безпідставно створила 43 платіжні доручення, яке в подальшому скеровувала до банківських установ для сплати комунальних платежів своїх родичів, погашення своєї заборгованості по кредиту, тощо

ukrposhta checnua

До Новозаводського районного суду м. Чернігова направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 12018270010008889 від 14.11.2018 за обвинуваченням оператора поштового зв'язку Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта» у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 190, ч. 1 ст. 358, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України.

Встановлено, що особа працюючи оператором поштового зв’язку діючи умисно, з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення шляхом зловживання довірою начальника дільниці обробки та контролю первинної документації з використанням електронно-обчислювальної техніки, а також службового програмного забезпечення програмного продукту маючи можливість внесення, корегування, зміни даних фінансово-господарської діяльності ЧД ПАТ «Укрпошта», безпідставно створила 43 платіжні доручення, яке в подальшому скеровувала до банківських установ для сплати комунальних платежів своїх родичів, погашення своєї заборгованості по кредиту, тощо.

Вказаними діями обвинувачена спричинила шкоду ЧД ПАТ «Укрпошта» на суму 120 тис. грн. В ході досудового розслідування обвинуваченою частково добровільно відшкодовано на суму майже 49 тис. грн.

 

Джерело: Прокуратура міста Чернігів

Схожі матеріали (за тегом)