Засудили голову садівничого товариства

Оборудки голови садівничого товариства у Чернігові закінчилися провалом і судом.

dachurkaГолова садівничого товариства «Маяк» (район обласної лікарні) Володимир Г. реалізував цікаву, але в то же час провальну схему для продажу земельних ділянок і особистого збагачення. Про це йдеться у вироку Деснянського райсуду.

Минулого року до голови звернувся чернігівець з проханням отримати у господарювання земельну ділянку , яка не оброблялася 10-12 років. У відповідь керівник СТ назвав суму у 50 тисяч гривень. Згодом вона зросла до 100 тисяч.  Начебто, ця сума складалася із заборгованості за землю, електроенергію та воду. Однак це виявилося схемою задля отримання вигоди  головою товариства. Ображений таким нахабством чоловік звернувся до поліції. Володимиру Г. дали помічені купюри, а згодом його затримали. Слідство і судова тяганина тривали рік.

Підозрюваний свою вину не визнав і вважає справу замовною, задля отримання землі безкоштовно з боку особи, що давала гроші. Натомість слідство дійшло висновку , що документи голова підробив без відома правління. Заборгованість виявилася вигадкою, адже таку фантастичну суму треба сплатити за майже 100 років володіння ділянкою. Платіж за відшкодування забудови – фікція, бо ніякого будинку немає.

Суд обмежився м’яким вироком у вигляді штрафу у розмірі 12 тисяч гривень і позбавленням права обіймати посади на підприємствах, в установах та організаціях на 2 роки.

За інформацією Високого валу

Схожі матеріали (за тегом)