|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:09 | 03.31.2023

Олег Ляшко: ТОВ «Земля і воля» - успішний приклад господарювання й небувалі відсотки за паї

19 березня кандидат у президенти Олег Ляшко завітав до Бобровиці, аби донести людям свою передвиборчу програму з перших вуст.

 

sMG 3727

Лідер Радикальної партії давно відомий в країні своїм відвертим спілкуванням із жителями периферії. Лише той, хто буває у селі, знає нагальні проблеми селян. Тільки той, хто спілкується з пересічними мешканцями невеликих громад, може оперувати потребами населення і знати на що, насамперед, треба звернути увагу, переконаний головний радикал.

Ще до зустрічі з виборцями Олег Ляшко завітав у одне з найуспішніших господарств України ТОВ «Земля і воля». Як зауважив поважний гість, він неабияк пишається тим, що такі аграрники, як Герой України Леонід Яковишин, прославляють його малу Батьківщину - Чернігівщину. Адже, на думку Олега Валерійовича, саме за сільським господарством -вдале майбутнє нашої країни.

«Я вражений мільйонними сумами за орендну плату, які щороку виплачує ТОВ «Земля і воля». Небувалий в Україні відсоток за пай два роки поспіль отримують орендодавці від керівника господарства Леоніда Григоровича.

Загалом п’ять з половиною міль­йонів доларів щороку. Вражаюче! Це ще раз доводить: той, хто хоче, - шукає можливості, хто не хоче - вигадує, що нам потрібен ринок землі. Яковишину не треба ніякий продаж земель, аби виділяти з бюджету господар­ства мільйони на паї і на зарплату півторатисячному колективу. Більше того, будувати дороги, житло для працівни­ків і підтримувати соці­альну сферу населених пунктів, які входять у громаду».

Радикальний політик вкотре наголосив, що не можна запроваджу­вати ринок земель, бо українські селяни зали­шаться ні з чим.

sIMG 3786

«Коли останній раз проводилася оцінка зе­мель в Україні? Понад 15 років тому. І сьогодні ціни на землю немає.

Хто знає, скільки в кра­їні невитребуваних запасів зе­мель? Ніхто. Що із землею людей, які померли і не мали спадкоємців, чи державними землями, якими розпоряджаються РДА? Теж ніхто не знає. Кому належить земля, яку обробляє фермер? Сьогодні ця земля не успадковується, і завтра прийдуть латифундисти з мішком грошей та перекуплять цю землю, а фермер залишиться ні з чим.

Тому землю продавати не можна, бо ринок землі запроваджується не в інтересах селян, а в інтересах транснаціональних корпорацій», - наголосив Ляшко.

Ще один факт, який вразив пар­ламентаря, - те, що дороги у Бобровицькій громаді ремонтують не за бюджетні кошти, як це мало б бути, а за кошти того ж таки то­вариства «Земля і воля».

«Перша дорога, яку робити­мемо на Чернігівщині, коли я стану президентом, Київ - Прилуки - Суми. Там орієнтовно треба два мільярди гривень. І я обіцяю, що ці кошти віднайду».

sIMG 3774

Під час виступу в будинку куль­тури, куди зійшлося багато охо­чих поспілкуватися з Народним Президентом, Олег Ляшко де­тально пройшовся по всіх пунктах своеї передвиборчої програми: від відро­дження економіки до гідної заробітної плати та пенсії кожному українцю. Публіка ак­тивно підтримала ви­ступаючого, на що кандидат у Президенти зауважив: «І я, і моя команда - ми зробимо все, щоб пе­ремогти на президентських виборах. А щодо соціології, яку пишуть, я вам розкажу: ві­зьміть соціологію 2014 року перед минулими президентськими ви­борами, у травні. За десять днів до виборів

-                  КМІС та інші контори оприлюднили соціо­логію, де мені давали 7-е місце і 3,5% рей­тингу. А через 10 днів відбулись вибори, де я зайняв трете місце і отримав 8,5%. Тому я і зараз стверджую, що вся соціологія, яку дають, не відповідає дійсності. Ми віримо в перемогу і вашу під­тримку!», - наголосив Ляшко.

 Сніжана БОЖОК, Газета «Чернігівщина»