|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:16 | 04.13.2021

У Городнянській громаді старий магазин перетворили у клуб

У селі Політрудня, що у Городнянській об'єднаній територіальній громаді, відкрили новий клуб.

Для цього капітально відремонтували старе занедбане приміщення, де колись був магазин. Як стало відомо Чернігівському Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою", на початку липня активні жителі громади зібралися у селі Політрудня на толоку. І всі разом за декілька днів привели до ладу будівлю. А вже 28 липня відбулося урочисте відкриття клубу.

Gorodnya

На свято зібралось все село. Привітав з такою подією присутніх  Андрій Богдан, Городнянський міський голова, та староста Олександр Ткаченко.

«За рік у населених пунктах громади відновили клубні заклади, що сприяло відродженню та збагаченню духовного життя на селі. Сьогодні у ці заклади з великою радістю та натхненням  щодня поспішають як діти, так і дорослі. Фінальним акордом у цій приємній послідовності  стало відкриття капітально відремонтованого культурного закладу у селі Політрудня», - зазначив керівник громади.

Для сільських жителів важливо мати простір для спілкування, дозвілля, співів та майстер-класів. І головне, що до створення цього культурного простору в Політрудні, доклали зусиль і влада, і жителі громади і представники бізнесу.

«Душа людини завжди лине туди, де є мистецтво, спілкування, тепло, щирість, сяючі очі й посмішки. І сільський клуб – саме такі місця. Де можна зігрітися теплом людських сердець й відвести душу», - сказала Олена Яцкова, начальниця відділу культури Городнянської міської ради.

Багато вітань лунало зі сцени від колективів із сусідніх сіл: Смичина, Півнівщини, Хрипівки, Пекурівки та солістів  міського будинку культури. Родзинкою свята став чернігівський гурт «Голос душі».

Схожі матеріали (за тегом)